Akademia Bliżej
Synergia
Strona główna O nas Mediacje Certyfikacja kompetencji Współpraca Kontakt

Mediacje

Naszym największym zwycięstwem nie jest brak upadków, ale podnoszenie się za każdym razem kiedy upadamy..
                                                                                                                                      Konfucjusz

 
    Ośrodek Mediacji  działający przy Międzynarodowym Instytucie Rozwoju „Synergia”  proponuje wsparcie w rozwiązywaniu różnego typu konfliktów poprzez mediacje sądowe i pozasądowe.
      Od ponad 10 lat Zespół Ośrodka pracując zawodowo w różnych organizacjach/instytucjach szerzy ideę dialogu i sztuki rozwiązywania  konfliktów w przekonaniu, iż pokojowe dochodzenie do satysfakcjonujących wszystkie strony konfliktu rozwiązań jest możliwe, nawet w sytuacjach bardzo trudnych. Konflikty są zjawiskiem naturalnym i nieuchronnym wszędzie tam, gdzie ludzie ze sobą współżyją lub współpracują.  Jeżeli zależy Państwu na rozwiązaniu konfliktów z obustronną satysfakcją i gotowością do współpracy być może na przyszłość  - mediatorzy Ośrodka Mediacji mając wiedzę, doświadczenie, postawy sprzyjające budowaniu  dobrego kontaktu, które zachęcają do współpracy - są w stanie Państwu pomóc. Proponowane metody twórczego rozwiązywania konfliktów poprzez mediacje/negocjacje, które  zostały wielokrotnie sprawdzone w praktyce.
     W ramach prowadzonych przez nas projektów, okresowo organizujemy warsztaty, szkolenia rozwijające konkretne umiejętności przydatne przy wychodzeniu z konfliktów. Nasi psychoterapeuci, akredytowani coachowie prowadzą terapie rodzinne, indywidualne i grupy w podejściu wywodzącym się z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach i innych nurtów zaliczanych do terapii krótkoterminowych jak Racjonalnej Terapii Zachowań, logoterapii.
     Sesje coachingowe pomagają klientowi zbudować nową, dojrzałą filozofię życia, z której będą wyrastały motywujące cele i działania w nowoczesnym rozumieniu siebie i innych czerpiąc przede wszystkim z doświadczeń i badań psychologii pozytywnej.
      Ostatecznym celem naszych działań jest zwiększenie poczucia panowania nad swoim życiem u osób będących w konflikcie, wzięcie odpowiedzialności za to co się dzieje i wypracowanie nowej, satysfakcjonującej wartości życia.
Ofertę szczegółową znajdą Państwo na stronie www.mediacje-blizej.pl
 
                                                                                              Zapraszamy do korzystania z naszych usług
                                                                                                     Zespół Ośrodka Mediacji  przy MIRS
  

Akademia Bliżej Natalia Kurzawa, 58-078 Wrocław, ul.Leszczynskiego 4, lok.29
Konsultant ds. Akademii Edukacyjnej VCC e-mail szkolenia.blizej@wp.pl

Copyright 2015 Neone