Akademia Bliżej

Certyfikat ZSK Kwalifikacja Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych cywilnych-symbol jakości w Polsce i za granicą

Za nami pierwszy w kraju kurs Akademia Profesjonalnego Mediatora Cywilnego, który kończył się potwierdzeniem kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych” zgodnie z wymogami Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.
Instytucją Certyfikującą jest Fundacja VCC której jesteśmy Partnerem Egzaminacyjnym.
Gościliśmy przedstawicieli Podmiotu Zewnętrznego Zapewniającego Jakość dla Instytucji Certyfikującej - Fundację Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA Uniwersytetu Warszawskiego.
Składamy ogromne gratulacje naszym uczestnikom, którzy oficjalnie zostali pierwszymi w Polsce mediatorami z potwierdzoną kwalifikacją rynkową z mediacji cywilnych sądowych i pozasądowych, których mieliśmy przyjemność przygotować w czasie trwania kursu do egzaminu certyfikującego.
Czujemy się wyróżnieni i dumni, że wieloletnie doświadczenie edukacyjne naszych mediatorów, trenerów i coachów przyczyniło się do dzisiejszego sukcesu.
Składamy także serdeczne podziękowania egzaminatorom Fundacji VCC.
Chcielibyśmy również podziękować osobom pracującym przy tym projekcie, które przyczyniły się do opracowania naszej wewnętrznej walidacji dr Marzena Szymków-Gac, sędziemu Piotrowi Gomola oraz Joannie Pijackiej za doskonałą superwizję a także grupie ekspertów współpracujących przy opracowaniu kwalifikacji: adwokat i mediator dr Anna Koropczuk i asesor, psycholog, wykładowca SWPS Cezary Radomski. Ogromnie dziękujemy za Wasz wkład i profesjonalizm.
 
Więcej o kwalifikacjach:
https://vccsystem.eu/pierwszy-egzamin-do-kwalifikacji-rynkowej-prowadzenie-mediacji-sadowych-i-pozasadowych-w-sprawach-cywilnych/

www.kwalifikacje.gov.pl
www.szkolenia-mediacje.eu
 
 
 
 

wstecz ............................

Centrum Szkoleń i Certyfikacji Akademia Bliżej
ul.Gwarków 14, 44-200 Rybnik, NIP 1990089205
tel. 530 697 250 lub 531 775 033 szkolenia.blizej@wp.pl

Copyright 2015 Neone